Listopad 2010

Tipy na dárky

19. listopadu 2010 v 22:02 | Simone |  extra
Tady je onen slibovaný článek o tipech na dárky.

1) Pro maminku
To je pro mě nejlehčí ,takže myslím ,že i vy si poradíte.
Například kosmetika je skvělý dárek ,ale zde si musíte být jisti ,zda maminka používá tento parfém,odstín a podobně.Kvalitní a širokou nabítku nabízí Sephora nebo Douglas.
Ryziko je nejspíš ,pokud stejně jako já koupíte mámě  vázu nebo jiný doplňek do bytu ,který nemusí být použitný ,proto by jste to měli mít ověřené ,že o to opravdu stojí.
Pokud si na líčidla netroufnete můžete zkusit sůl do koupele,sprchováče a šampony ,ale osobně mi to přijde dost jednoduché.Nabízí se také různé doplnky jako šátky,šperky(tedy spíš pokud si potrpí na bižu nebo stříbro,jinak by to nebyl vhodný dárek).Ideální dárek je kniha maminku rozhodně(pokud čte) neurazíte ,ale potěšíte nějakým románem nebo detektivkou ,to musíte zjistit.
S oblečením je to o něco složitější ,lepší je ,aby si maminka dárek zkusila.


Old McDonald had a farm ia-ia-o and on his ...

13. listopadu 2010 v 19:45 | Simone |  inspiration
Připravuju články a tak různě a najednou vidím ji :))) Myslím tu sovičku.Je z promodu včera jsem na ní asi hodinu koukala ,ale nakonec jsem ji nekoupila,protože jsem pěkný štěřílek  :D Tojsem vám musela ukázat :D
Co si myslíte o tomto dessu ? Já jsem moc moc spokojená.

Vrah jménem igelitka

3. listopadu 2010 v 19:55 | Simone |  extra
At' je člověk oblečen sebelíp ,jedna igelitka a je na bodu mrazu.To se ,ale netýká když jste v nákupním centru a máte igelitovou tašku z obchodu( bohužel málo obchodů dělá papírové) ,ovšem samoobsluhy už igelitky většinou nenabízí ,takže co ? Lidí vytáhnout igelitku ,kterou sehnali třeba v humanicu a je hotovo.To je po ponožkách do sandálích druhý největší stylistický problém Česka.
Zde je pár zajímavých,veselých,elegantích nebo praktických tipů.