Červen 2010

poslední "školní" článek

29. června 2010 v 18:21 | Simone
Tak jsem se rozhodla.Budu jen psát události.Některé prázdinové dny si užiju , jindy se budu otravovat.Takže ted' budu psát články o sobě :)))

Dneska byl sportovní den.Těšila jsem se-přihlásila jsem se na vrh koulí a přehazku.
Přehazku jsme totálně projely. 
Proti sekundě b jsme neměly šanci u sekundy a to šlo líp ,ale prostě jsme prohrály,ale největší sklamání j
e prohra s "béčkem".Samozdřejmě každá třída má svého organizátora a ta (July) se na nás zlobila ne byla vyhecovaná
 z našich proher a tak nás komandovala ,ale aspoň jsme zabraly. Každý má ve třídě nějakou pipinku nebudu jmenovat ,ale 
July tam uděšovala a pak ji pomlouvala... Já si taky stěžuju ,ale lidem do očí a ne za zády.Myslím ,že jsem upřímná.Teda snažim se. 
Ke kouli (to zní divně !?!). Vypadalo to ,že z koule nic nebudu ,protože je pro kluky a taková smůla , zrovna uprostřed zápasu přijde "
 Kdo chce na vrh koulí ?" no a poslední naděje je pryč. A to už mám puchýře jeden ...a pak druhý :P :P hnáty :D Já bohužel mám to štěstí ,
že chodím stejnou cestou co pipinka ,takže chodim s ní ! :/ Dneska někam šla ,ale já jsem sevymluvila ,abych nemusela čekat až se vrátí 
(nebo jít s ní).A co se nestane? jdu domu pro knížky ,že půjdu do knihovny a pak si vzpomenu ,že pipinka tam šla taky ,tak se koukám na TV. 
To už je dost hodin a já se pakuju i s knížkama. HA! PETRA potkám ji a " Je tady i ...(nejmenovaná)" říká. Vrátim knížky a jdu si vypůjčit 
další a prý "Ahoj Símo !"Ten ton faleše.Vždycky jsem byla proti ni zaujatá a ted' nejsem jediná. Ve mě se to dusí myšlenkamy 
JEDEME STEJNÝM SMĚREM ,BOŽE ! ,jenže já musim koupit ještě kytku třídní a rozhodně nechci jít s pipinkou.
Já neumim lhát ,ale musim. Promin pipinko ,že se tady rozčiluju ,ale alespoň to v sobě nedusim. Koupila jsem krásné gerbery
 jen za 85 kč krásně zabalené gerbery(ru). Tak den končí :D No nekončí ,ale dál je to divné :D

To se šmatně čte ,co ? Stejně to nikdo číst nebude! :D Zítra teda to slavné vysvědčení. Ani nemám nějak zájem :D Ale těším se na pizzu.Možná si říkáte,že jsem jako žrout ( jsem žrout :P) ,ale neměla jsem jí od listopadu. Takže si ji zasloužím :)

Docela mě šokovalo ,že ( a až ted jsem si to uvědomila) Lady Gaga má koncert na státní svátek pro českou republiku důležitý 17.11. Ale stejně to bude stát za to.
Další můj postřeh. Věděla jsem ,že se vysvědčení dávalo v pátek ,ale dneska jsem se nad kytkama pozastavovala ,ted' už to chápu.

Pro všechny středeční hodně štěstí !

Nothing expensive

24. června 2010 v 20:59 | Simone
BLOGU JSOU DVA ROKY
Narodil se 13.6. a já něj úplně zapomněla :)))

VYHLAŠUJI SOUTĚŽ (ODPOVĚD NAPIŠ DO KOMENTÁŘŮ) otázka zní :
JAKÁ CHYBA SE VYSKYTUJE NA BLOGU ? cena je 7 dní reklama :o)

Výhled na rok 2011- co si koupit ?

23. června 2010 v 19:42 | Simone |  moda 2011
Je červen začínají slevy ,ale jedná se většinou o letní oblečení na kolekci jaro/léto 2010.
Na co kupovat nějaký hadřík ,pokud bude příští rok absolutně mimo ?!?


Pesticidy :D

22. června 2010 v 22:08 | Simone
Dneska jsem byla opět ve sportu.Scháním pořád tu bundu ,ale nakonec jsem se rozhodla ,že si vezmu mou bílou bundu ,takže mám jen pantofle (který jsem nechtěla :D) ,ale jsou to jen obyčejný na plavání chtěla jsem tyto ,ale kdo má nožičku 36 ,ted' jsem ale samozdřejmě na netu našla velikost 41 :D Na TV(plavání)vypadají dobře ,ne?.
Chtěla bych takovou nějakou jakoby tašku.Viděla jsem krásnou Nike v černý a fialový barvě v Intersportu za asi 850kč ,tak to se mi nechtělo dávat. Dneska jsem ji "spatřila" v humanicu za 600kč ,ale jen tu fiaolovou a to ji hodlají slevnit na 399kč. To je drama ¨,ale je tak divně fialová.
Ale .... V Promodu mají nejkrásnější :D ze všech za 399 kč :D stejně drahé ááá jsou levné ,ale obě mít nemohu ( nebo můžu ?spíš ne)
Nike je sportovní x z Promodu taková no prostě krásná
Nike asi využiju na TV x tu taky ,ale tak nějak je to divný
Nike je fialová x má jemný barevný vzoreček

Zítra napíšu ,že jsem se rozhodla pro obě ,ale to neříkejte to až zítra :D

Events of weekend

21. června 2010 v 20:55 | Simone
Mám nový účes :D :D :D Krásně vyžehlené vlasy ,schválně jak dlouho to vydrží :P Byla jsem u kadeřnice krásné
O víkendu jsem teda bojovala o plavky ,ale neúspěšně.Koupila jsem si spacák a budík ,takový ten IKEACKÝ.Pak mám ještě pár věcí ,ale to nebudeme rozebírat.Chtěla jsem si koupit softshellovou bundu ,ale měly jen ošklivou a pak hezký byly krátký :((( Takže si koupim normální ,protože nemůžu mít na tábor bílou bundu.
Tento-přiští týden se trochu ponořím do slev. V Tally prý už začaly.V H&M taky ,ale tam je to už i přehrabaný.Dneska do školy v 9,30 :) na nějaké krátké divadlo.Stálo to určitě za to.A zítra v 9,00 jdeme do té starověké osady Řepora.
Taky vás štvou ty nové odkazy z komentářů na blog ?

Pa Simone

The mirror cracked

18. června 2010 v 22:55 | Simone
Je to hrůza nejsem schopná udělat to menu.Snad...
Včera jsem teda byla v tom Palladiu.Grr ty plavky tam neměli ! :/ Zkusila jsem teda jiný obchody ,že bych se těch svých "vysněných" plavek zřekla. Topshop,Tally,Reserved,Roxy...nikde nic hezkého a když jo tak velikosti XL :/ a dneska jsem si uvědomila ,že jsem tam měla tátovi koupit pralinky k svátku.Škola byla od devíti měli jsme jít na výlet do takové pravěké vesniče (byla jsem tam stokrát) ,ale pršelo ,takže jsme trčeli v kinosále a koukali na Marco'Polo ,ale to nikoho kromě učitelky nebavilo...jak jinak ,takže pustila ještě něco horšího takový ten francouzský seriál BYL JEDNOU JEDEN ŽIVOT.Určitě to znáte.Já na něj koukala ve školce a ted' nám ho pouští !?! Alespoň jsem byla doma dřív.
Zítra jdu na nákup století pro : plavky(jen tak se nevzdám),kalhoty a letní bundu.
Slevy jsou nanic.Jo dobře pokud se jedná o trička ,ale když jsou to plavky ,tak se rázem obchod promění v hadránu. To už jsem musela z H&M odejít.Stavim se a dám obrázek plavek pa.


školní práce pantofle-tužka

16. června 2010 v 20:12 | Simone
Ahoj kalkulačky,
PF mě štve ,protožě jsem chtěla udělat tipy na plavky a ono se to vymazalo !! Wrr
Po druhý ok ,ale po třetí už to vyrábět nebudu.
Mám kurzor jako banánek krásný ♥ (buben,metronom,pera,dinosauřík/ce a spousta
dalších).Opravdu krásné dětinské prostě něco pro mne :D
Nějak jsem si oblíbila Palladium.Zítra tam půjdu znovu.  
A možná pak přidám článek o plavkách.

Přidávám můj školní výtvor.Ráda bych přidala něco jiného než kresby tužkou,ale asi mi to jde nejlépe. Nejsem s tím spokojená ,ale nechci "suché články" ,tak doufám ,že se pobavíte a napíšete pravdivý komentář.


Jaké obchody máte rádi?

12. června 2010 v 10:24 | Simone
Od úterka je dost novinek ,ale protože mluvím o známkách ,tak vím jen fyziku a to mám za 1.
Ve čtvrtek jsem chtěla napsat článek ,ale smazal se mi nebo spíš mi nějak zblb pc a já jsem se
pak na blog vykašlala.V úterý jsem byla poprvé v Ann Christine.Podle mě je to stejný jako New yorker.V ACh a NYer mají takový party třpytivá trička ,ale najdou se tam i hezké kousky.
V Ann Christine jsem si koupila košili ,ale původně jsem tam šla kvůli brýlím.No původně jsem byla na přihloupý výstavě.Vzala jsem to přes Kotvu ,kde nic nemají a pak do Palladia.
Já jsem zvyklá na menší počet lidí na Náměstí republiky je teda k nehnutí.

Tak a ted' otázka pro vás: Jaké obchody máte rádi a proč?

Slunce svítí a já co ? no trčím doma

7. června 2010 v 22:24 | Simone
Je mi to blbý chodím na blog skoro každý den ,ale články moc nepřidávám.
Chtěla bych se za to omluvit mým SB.

Víkend jsem si opravdu užila s Eliškou.Bylo to suprové až na to vedro.Ale ledový starsbuck pomohl :))) To byla vlastně sobota -začátek děsivého vedra.V neděli jsem se kopala do zadku xD
No musela jsem si udělat něco do školy.To mi připomíná ,že tu mám rozepsáný článek z víkendu ,ale nějak jsem ho nedopsala.Tak jsem se připravovala a RÝSOVALA jsem až jsem z toho zapomněla na DEFINICE ,ze kterých jsme psali test. Snad to dobře dopadne.
Dnešní ráno bylo hrozné.Nemohla jsem spát a pořád jsem se probouzela ze strachu ,že zaspím.
Cestou do školy i domu a na kytaru jsem se divila jaké s prominutím nevkusné kýčovité letní botky vytáhly "dámy".No co já jsem zůstala u plných bot a zatím to nebudu měnit ,protože jsem v neděli šla asi tak na 10 min. ven v balerínách a už mám puchýř.

Užijte si hezké počasí potkánci ,páá